Evangeliegemeente De Deur Veenendaal staat niet alleen. De kerk maakt deel uit van een wereldwijd kerkverband (Christian Fellowship Ministries). Deze kerken werken intensief met elkaar samen. Er is een gedeelde visie van discipelschap, kerkplanting en wereldevangelisatie.

Bekijk de video’s om een indruk te krijgen over de visie

Alkmaar
Siskens, Jan Loek en Talina
mobile: 06-24240049
email: janloek@gmail.com
website: www.dedeuralkmaar.nl

Almere
Leusink, Tim en Kelly
mobile: 06-48929856
email: timm.leusink@gmail.com
website: www.dedeuralmere.nl

Alphen a/d Rijn
Lanters, Roger en Dita
mobile: 06-42345584
email: rlanters@filternet.nl
website: www.dedeuralphen.nl

Amersfoort
Klok, Martin and Marlies
fax: 033-4950312
mobile: 06-53442510
email: mklok@filternet.nl
website: www.dedeuramersfoort.nl

Amstelveen
Majoor, Matthijs and Ilona
mobile: 06-41456258
email: matthijsmajoor@gmail.com

Amsterdam Noord
Van de Woude, Harry and Singrid
mobile: 06-25416323
Email: hsvanderwoude@hotmail.com

Amsterdam Zuidoost
Thorlu-Bangura, Seyle and Sajida
mobile: 06-36066540
email: sthorlubangura@gmail.com
website: www.dedeurbijlmer.nl

Amsterdam Zuidoost
Van den Bogaardt, Jan Willem en Priscilla
mobile: 06-50875612
email: janwillemvandenbogaardt@gmail.com 
website: www.dedeuramsterdam.nl

Amsterdam Oost
Den Boer, Sebastiaan en Marylou
mobile: 06-17113380
email: sjkboer@icloud.com 

Apeldoorn
Soemowidjojo, Marlo en Agnes
mobile: 06-19608857
email: mnagm@xs4all.nl

Arnhem
Kooijker, Bart and Wilma
mobile: 06-54297595
email: bartkooijker@gmail.com
website: www.dedeur-arnhem.nl

Arnhem
Douven, Harry and Nicole (assisting pastor)
mobile: 06-36170225
email: hdouven@filternet.nl

Assen
Goodijk, Wiebe Kees en Bettie
mobile: 06-30793210
email: wkgoodijk@gmail.com 
website: www.kerkinassen.nl 

Breda
Entong, Chris and Inge
mobile: 06-21851844
email: centong@filternet.nl
website: www.dedeurbreda.nl

Capelle / Alexander
Sitaram, Zachary and Radha
mobile: 06-21405131
email: zsitaram@solcon.nl
website: www.dedeurcapellealexander.nl 

Delft
Brusse, Henk en Soenita
mobile: 06-38713964
email: h.brusse1970@gmail.com
website: www.dedeur.net

Den Bosch
Naus, Eric and Kathy
mobile: 06-29536847
email: enaus@filternet.nl
website: www.dedeurdenbosch.nl

Den Haag
Van Vliet, Kenneth and Zwaantje
fax: 070-3671728
mobile: 06-54913918
email: kvliet@filternet.nl
website: www.dedeurdenhaag.nl

Den Haag
Smits, Wilco and Liselotte
mobile: 06-48171776
email: wilcosmits@versatel.nl

Den Helder
Bulder, Johan and Annetha
mobile: 06-11230093
email: jbulder@solcon.nl
website: www.dedeurdenhelder.nl

Deventer
Mastenbroek, Doede and Jane
mobile: 06-46174173
email: doede2@gmail.com
website: www.dedeurdeventer.nl

Dordrecht 
Schuitema, Jan and Clarisse
mobile: 06-14324350
email: schuitema.j@icloud.com
website: www.dedeurdordrecht.nl

Ede
Smits, Frans and Diane
mobile:
email:
website: www.dedeurede.nl

Eindhoven
Bohorquez, William and Monique
mobile: 06-21679411
email: wbohorquez@gmail.com
website: www.dedeureindhoven.nl

Emmen
Fledderus, Wim and Irene
mobile: 06-43417771
email: wimfledderus@gmail.com
website: www.dedeuremmen.nl

Enschede
Nies, Johan and Marsha
mobile: 06-24496732
email: johan.nies@gmail.com
website: www.dedeurenschede.nl

Groningen
Majoor, Peter en Hanneke
mobile: 06-41438179
Email: pjmajoor@filternet.nl
website: www.dedeurgroningen.nl

Haarlem
Saris, Patrick and Lily
mobile: 06-12992900
email: pamsaris@gmail.com
website: www.dedeurhaarlem.nl

Heerlen
Van Donk, Robin and Sandra
mobile: 06-45947035
email: rvandonk@filternet.nl
website: www.dedeurheerlen.nl

Hoofddorp
Van Leeuwen, Jeroen and Cornelia
mobile: 06-22216928
email: jvleeuwen1980@filternet.nl

Kampen
Clement, Jan and Aimee
mobile: 06-81721423
email: jclement@hetnet.nl
website: www.dedeurkampen.nl

Leeuwarden
Schuitema, Nomdo and Karina
mobile: 06-25047477
email: nschuitema@filternet.nl
website: www.dedeurleeuwarden.nl

Leiden
Van Vliet, Micha en Sonia
mobile: 06-21543670
email: micha.vanvliet@gmail.com
website: www.dedeurleiden.nl

Lelystad
Smits, Stan and Sheillah
mobile: 06-46030695
email: info@dedeurlelystad.nl
website: www.dedeurlelystad.nl

Maastricht
Gooijer, Peter en Sharesca
mobile: 06-27102940
email: Gooijer1@filternet.nl
website: www.dedeurmaastricht.nl

Nieuwegein
Maria, Raymond and Sharine
mobile: 06-81049945
email: ronnie_maria@hotmail.com

Nijmegen
Verplak, Patrick and Karin
mobile: 06-21153440
email: patrickverplak@gmail.com
website: www.dedeurnijmegen.nl

Purmerend
Sminia, Zefanja and Natalie
mobile: 06-17137599
email: zsminia@zonnet.nl
website: www.dedeurpurmerend.nl

Roermond
Hamer, Richard and Angela
mobile: 06-52036538
email: r.hamer77@gmail.com
website: www.dedeurroermond.nl

Rotterdam Zuid
Molina, Ursel and Lilian
mobile: 06-34606713
email: ulmolina@gmail.com
website: www.dedeurrotterdamzuid.nl 

Rotterdam Zuid
Ralim, Rivano and Monique
mobile: 06-55731206
email: Ralim80@gmail.com 
website: www.dedeurrotterdamcharlois.nl 

Rotterdam
Maduro, Franklin and Magda
mobile: 06-10545257
email: f.maduro1967@gmail.com
website: www.dedeurrotterdam.nl

Rotterdam IJsselmonde
Meeuws, Edwin and Wendy Meeuws
mobile: 06-17451028
email: emeeuws@solcon.nl
website: www.dedeurijsselmonde.nl

Schiedam
Houtman, Johan and Margreet
mobile: 06-51193738
email: jhoutman@filternet.nl
website: www.dedeurschiedam.nl

Tilburg
Zimmerman, Ruthsell and Crisene
mobile: 06-55151673
email: r.zimmerman@filternet.nl
website: www.dedeurtilburg.nl

Utrecht
Alimoestar, Humphry and Rianne
mobile: +31627486803
email: halimoestar1960@gmail.com
website: www.dedeurutrecht.nl

Utrecht-West
Leusink, Herman and Leyla
mobile: 06-25066095
email: h.leusink@filternet.nl
website: www.dedeurutrechtwest.nl 

Veenendaal
Terpstra, Arnoud en Renske
mobile: 06-20058173
email: ajterpstra@solcon.nl
website: www.dedeurveenendaal.nl

Vlaardingen
Mugenyi, Robert en Giomara
mobile: 06-48164232
email: robertmugenyi01@gmail.com
website: www.dedeurvlaardingen.nl

Zeist
Westerneng, Jeroen en Jessica
mobile: 06-23107974
email: j.westerneng@filternet.nl
website: www.dedeurzeist.nl

Zoetermeer
Thielman, Naldo and Heidy
mobile: +31643203989
email: naldothielman@gmail.com
website: www.dedeurzoetermeer.nl

Zutphen
Purperhart, John and Carmen
mobile: 06-53283167
email: jmpurperhart@gmail.com
website: www.dedeur-zutphen.nl

Zwolle
Valk, Evert and Jessie
mobile: 06-54367272
email: evertvalk@filternet.nl
website: www.dedeurzwolle.nl

Zwolle
De Sain, Etienne and Frony (assisting pastor)
mobile: 06-24881337
email: desain@solcon.nl

Zwolle
Dekker, Ben and Sieta (evangelist)
mobile: 06-27268250
email: BenFdekker@hotmail.com
website: www.evangelistdekker.com

Zwolle
Jonkhout, Edwin and Ida (evangelist)
mobile: 06-52041816
email: ejonkhout@filternet.nl

Zwolle
Teune, Peter en Gerda (evangelist)
mobile: 06-33904396
email: teunepeter@gmail.com

 

Kerken in het buitenland (ondersteund vanuit Nederland)

BELGIUM

1.
Kalpoe, Anu en Rochelle
pastoring in: Antwerpen
Mobile: +32 492777941
Email:

2.
Zoker, James en Renske
(uitgestuurd vanuit Sierra Leone)
pastoring in: Antwerpen
Mobile: +32 496183789
Email: familyzoker@hotmail.com

CARIBEAN ISLANDS

1.
Grootveld, Wim en Filomena
pastoring in: Aruba
Mobile: +297-7375907
Email: wjgrootveld1982@gmail.com
Website: eportaaruba.com 

2.
Marselia, Lindon and Adillee
Pastoring in: Curaçao
Mobile: +5999-5133179
Email: lgmarselia@hotmail.com
Website: www.iglesiaeporta.com

CAPE VERDE ISLANDS

1.
Kischener, Gilson and Itsel
pastoring in: Santiago
Mobile:
Email:

CZECH REPUBLIC / TSJECHIE

1.
Veenstra, Jan en Irin
Pastoring in: Brno
Mobile: +420 773120016
Email: JVeenstra@filternet.nl  
Website: www.pottershouse.cz

INDONESIA

1.
Matulessy, Alvin and Jennice
Pastoring in: Jakarta
Mobile: +6287780561142
Email: thedoorjakarta@googlemail.com

PERU

1.
Castillo, Fernando and Myrna
Pastoring in: Turjillo
Mobile: +51-44613105
Email: fer.cast@hotmail.com
Website: www.lapuertaperu.com

2.
Leyva, Jorge and Luz
Pastoring in: Lima
Mobile: +51-1991003152
Email: jleyva_acosta@hotmail.com

3.
Angulo, Junior and Hanneke
Pastoring in: San Juan de Lurigancho, Lima
Email: junior.hk77@yahoo.com

4.
Moreno, Julio and Elizabeth
pastoring in: San Juan de Mira Flores, Lima

5.
Moreno, Arturo and Shirley
Pastoring in: Ate Vitarte, Lima

6.
Marchena, Fermin and Karina
pastoring in: Ezperanza, Trujillo

7.
Moreno, Luis and Vanessa
pastoring in: Lima
PORTUGAL 

1.
Herrera, Antonio and Adriana
pastoring in: Lissabon
mobile: +35-1919773348
email : antonioevangelio@hotmail.com
website: www.aportalisboa.com

RWANDA

1.
Dusabe, Elias and Claudine
pastoring in: Kigali
Phone: +250783002972

SOUTH AFRICA / ZUID AFRIKA

1.
Botha, Riaan and Mirjam
Pastoring in: Melville Johannesburg
Mobile: +27-836809500
Email: riaan.botha9@gmail.com
Website: www.pottershousemelville.com

2.
Matthews, Norman and Desiree
Pastoring in: Kraaifontein
Mobile: +27-8-47308407
Email: norman.m@webmail.co.za
Website: www.pottershousesouthafrica.com

3.
Davids, Nico and Frieda
Pastoring in: Paarl
Mobile: +27-725139028
Fax: +27-218621589
Email: pastornicodavids@gmail.com
Website: www.pottershousesouthafrica.com

4.
Adonis, Denovan and Moira
Pastoring in: Wellington
Mobile: +27824595695
Website: www.pottershousesouthafrica.com

5.
Kasongo-Lwanda, Alain and Janine
Pastoring in:Belmont Park
Mobile: +27737376763
Website: www.pottershousesouthafrica.com

6.
Mahlangu, Pieter and Safiya
Pastoring in Braamfontein Johannesburg

SURINAM

1.
Alimoestar, Romeo and Juliette
Pastoring in: Paramaribo
Mobile: +597-8543078
Email: romeo.alimoestar@gmail.com

2.
Van der Bosch, Evert and Grace
Pastoring in: Paramaribo
Phone: +597-485787
Email: evertvdbosch@hotmail.com
Website: www.dedeursuriname.com

3.
Van Leeuwaarde, Clyde and Sharmila
Pastoring in: Paramaribo
Phone: +597 8903537
Email: cvleeuwaarde@yahoo.com
Website: www.dedeursuriname.com

4.
Symor, Alfred and Bernadette
Pastoring in: Paramaribo
Balonapark, Paramaribo
Phone: +597 8520075
Email: sijmor.am.123@hotmail.com

5.
Meme, Regilio and Naomi
pastoring in: Wanica
Phone: +597-8760552
Email: meme91072@hotmail.com

6.
Deel, Kaunda and Hanna
pastoring in: Wanica

7.
Draaijer, Arjan and Rachel
pastoring in: Lelydorp

8.
Dwarkasing, Krish and Parisha
pastoring in: Paramaribo