Conferentie februari 2020

Ieder half jaar in februari en in augustus organiseert Evangeliegemeente De Deur Zwolle een internationale conferentie voor “De Deur” kerken in Nederland en andere landen van Europa. Ook worden zendelingen en lokale pastors uitgenodigd uit andere landen die aan onze Nederlandse kerken geschakeld zijn. Ook mensen van buiten onze kerken zijn natuurlijk van harte welkom.

Tijdens deze conferenties worden ook echtparen uitgezonden om kerken te planten in Nederland en in het buitenland.

De donderdagavond is altijd een internationale avond met een film over wereldevangelisatie en wordt bekend gemaakt welke echtparen naar het buitenland gaan.

Tijden: ma. 10 t/m vr. 14 augustus 2020
Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 uur ochtenddiensten.
Maandag t/m vrijdag: 19.00 uur avonddiensten. Donderdagavond aanvang 18.00 uur.
Een uur voor elke dienst is er een bidstond om God te betrekken.

Locatie
Ivm coronamaatregelen worden alle bijeenkomsten van de conferentie via livestream uitgezonden. 
Dit kan via: https://www.dedeurzwolle.nl/livestream/ (er is vertaling in het Spaans en Chinees). Ook is het mogelijk om de livestream gezamenlijk te volgen via onze moederkerk in Ede (Landbouwlaan 2a in Ede). Het is wel nodig je aan te melden bij D. Schouten daanwschouten@gmail.com . Geef je graag zsm op zodat de kerk in Ede een overzicht heeft hoeveel mensen zullen komen. 

Toegang is altijd gratis